Oferta

Fotografia Ślubna

To ten jeden, jedyny, wymarzony dzień - śnieżnobiała suknia, kościół pełen kwiatów, najbliższe Wam osoby, wspaniała taneczna atmosfera, mnóstwo prezentów, stoły pełne przepysznych dań... i to wszystko dzięki mnie zapisane dla Was na wieki.... 

Fotografia Ciążowa

Ciąża to magiczny czas dla każdej rodziny. Jeżeli pragniecie zapamiętać ten błogosławiony stan oraz podzielić się swoim szczęściem z bliskimi Wam osobami, zapraszam na sesję ciążową. Na Wasze życzenie sesja może odbywać się w zaciszu Waszego domu/mieszkania, w plenerze, jak również w moim domowym studio. W realizacji zdjęć mogą towarzyszyć Wam najbliższe osoby, które chcielibyście zaprosić do wspólnej rodzinnej sesji ciążowej.

Fotografia Rodzinna

Drodzy rodzice i dziadkowie! Sesje rodzinne i dziecięce są jedną z najważniejszych pamiątek jakie pozostaną w Waszych rodzinach. Te niezapomniane chwile (chrzty, stawianie pierwszych kroczków, zabawa, rodzinne uroczystości) staną się bajkowymi wspomnieniami, którymi będziecie cieszyć się z bliskimi. Sesje rodzinne/dziecięce stanowią również oryginalny prezent jaki można podarować krewnym i przyjaciołom.

Fotografia Hoteli, Wnętrz, Jachtów

Ten segment fotografii jest dla mnie połączeniem moich dwóch pasji - fotografii i turystyki. Umożliwia mi wykorzystanie mojej wiedzy i doświadczenia z obu tych dziedzin. Jestem bowiem absolwentem kierunku Turystyka i Rekreacja i od początku kariery zawodowej pracuje właśnie w tej branży. Wiem na co zwracają uwagę klienci i jak najlepiej wydobyć zalety Państwa obiektu, by ukazać go w jak najlepszym świetle.

Grafika Wektorowa

Oprócz mej największej pasji - fotografii, zajmuję się również grafiką wektorową, tworzeniem logotypów oraz wizualizacji dla potrzeb reklamy danej marki. Jako absolwent zarządzania marketingiem i reklamą wiem jak tworzyć odpowiednie strategie i jak odpowiednio dobierać do nich szatę graficzną.

Fotografia z Lotu Ptaka

To najnowszy rodzaj fotografii, który polega na wykonywaniu zdjęć przy użyciu zdalnie sterowanych dronów. Fotografia ta daje nowe możliwości pokazania obiektów, szczególnie ich atrakcyjnego otoczenia i położenia. Umożliwia również uzyskanie kreatywnych ujęć w fotografii ślubnej oraz w reportażach z koncertów, wydarzeń kulturalnych i imprez.

Nie znalazłeś odpowiedniego pakietu dla siebie?
Napisz! Napewno stworzymy coś indywidualnego dla Ciebie.